DORUK PRODÜKSİYON REKLAM ve TANITIM HİZMETLERİ HAVADAN GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ

Firmamızın bünyesinde, Sahip olduğumuz DJI 800 GH4 4K KAMERA SİSTEMLİ (İnsansız Hava Araçları) ile  standart  havadan fotoğraf ve video çekim hizmetlerinin dışında koordinat bazlı uçuşlar, belirli bir noktada sabit olarak yükselme, önceden belirlenen noktaları takip etme gibi hizmetleri de verebilmekteyiz.

Sunduğumuz hizmetler arasında:

 

  • Fabrika/Emlak/Yapı Alanlarının görüntülenmesi: İnşaat firmalarının tanıtım görselleri için farklı açılarda havadan fotoğraflar çekip, üzerine 3D Render inşaat görsellerinizi oluşturmaktayız. katalog web sitesi reklam yada tanıtım filminizde istediğiniz mecrada kullanmak sadece sizin talebinize kalmış..
  • Devam etmekte olan inşaat alanlarını belirli zamanlarda, sürekli aynı koordinatta  fotoğraflar yada videolar çekerek size projenizin nasıl geliştiğini sunabiliriz.
  • Oteller, Turizm Merkezleri, Festival, Konser ve Etkinlik Alanları: Yüzme havuzu  resort otel, golf sahası, büyük parklar; istediğiniz alan için fotoğraf ve video hizmeti sunmaktayız.
  • Panoramik Havadan Fotoğraf Çekimleri
  • Araziniz ve görüntülemek istediğiniz alan çok mu büyük? hiç önemli değil.. havadan yüzlerce kare fotoğrafı tek karede birleştirmek mümkün.
  • Belediyeler ve yapı şirketleri için yüz binlerce metrekarelik alanları fotoğraflayabiliriz.

 

DJI S800 uçuş helikopterimizle, müşterilerimizin isteklerine göre, 4K video çekimi ve tek karede 22mp fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

 Doğuş Tekstil Drone Çekimi

 Kırklareli Longoz İğneada Drone Çekimi

 Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi VR Drone Çekimi

 Elkon 5 Beton Santralleri Üretim Tesisi

Çorlu'nun Reklam Ajansı

Doruk prodüksiyon, yaratıcı ve değerli fikirlerin ustalıkla hayat bulduğu projeler üretir. Projeleri özgün, farklı ve değer yaratıcı niteliktedir.

İşlerimiz
Doruk Prodüksiyon
MARKANIZI DAHA DA YÜKSEKLERE ÇIKARTALIM

Birlikte Çalışalım

FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN